| cz sk en

Profil společnosti

Společnost MY DVA group a.s. se řadí mezi přední společnosti zaměřující se na oblast vývoje, výroby a prodeje kancelářského, školního a kovového nábytku, návrhů a realizaci administrativních interiérů a vzdělávacích institucí včetně zpracování projektové dokumentace a výrobní dokumentace k atypickým interiérovým prvkem. Pobočky společnosti najdete v Čechách a na Slovensku. Úspěšně působíme na trzích Evropské unie i na světových trzích.

 

Společnost je držitelem certifikátů ISO 9001: 2000 a ISO 14001: 2004. Certifikace byla provedena společností SGS Switzerland. Kancelářskému nábytku MY DVA bylo propůjčeno Českou informační agenturou životního prostředí právo užívat ochrannou známku Ekologicky šetrný výrobek. Společnost je držitelem osvědčení o zdravotní nezávadnosti kancelářského nábytku.

 

Společnost MY DVA group a.s. je podle působnosti rozčleněna do jednotlivých divizí:

  1. Školní nábytek
  2. Interiér design
  3. Nábytkové komponenty
  4. Laboratorní nábytek

 

Historie

Společnost MY DVA group a.s. má za sebou 20 let historie a sbírání zkušeností. Za tuto dobu si na trhu vybudovala pevné místo a stala se jedním z předních výrobců a dodavatelů školního, kancelářského, laboratorního a seniorského nábytku na území ČR.

 

Začátek existence společnosti se datuje do roku 1994, kdy byla založena obchodní společnost MY DVA s.r.o. s pobočkami v Praze a Plzni. Tato společnost se zabývala prodejem kancelářského a kovového nábytku. Jelikož poptávka ze strany zákazníků rostla, byla v roce 1998 otevřena další pobočka v Brně, která umožnila pokrýt poptávku z celého území ČR.

 

V roce 2003 byla otevřena další pobočka, tentokrát již za hranicemi ČR, v Bratislavě, díky které naše společnost úspěšně vstoupila na trh na území Slovenské republiky.

 

Několik let po vzniku společnosti, se díky nasbíraným zkušenostem a usazení se na domácím trhu, společnost rozhodla přijít se svojí první vlastní nábytkovou řadou. Založila vlastní vývojové centrum a v současné době nabízí vlastní ucelené řady školního a kancelářského nábytku. Zákazníci už v této době nejsou pouze koneční uživatelé nábytku či další prodejci, ale zároveň i výrobní firmy či truhlárny, kteří vyrábějí vlastní nábytek s použitím našich komponentů. 

 

Roku 2005 proto následoval další logický krok, kdy se společnost rozhodla prověřit své možnosti uplatnění i na zahraničních trzích. To se povedlo a v současné době má společnost své stálé zákazníky i za hranicemi, převážně ve státech EU, dodávky ale probíhají i do jiných zemí, jako je Jordánsko, Maroko, Spojené arabské Emiráty, Gruzie apod.

 

V roce 2014 mohla společnost oslavit velký úspěch. Na trh přišla se zbrusu novou řadou nábytku pro mateřské školy, za kterou získala prestižní ocenění Red Dot Winner 2014 v kategorii Produktový design.