| cz sk en

Orgatec 2016: Našima očima

V minulém týdnu opět proběhl v německém Kolíně nad Rýnem veletrh Orgatec. Jedná se o jeden z největších evropských veletrhů zaměřený na kancelářský nábytek, design a nejmodernější trendy související s pracovním prostředím kanceláří. Několikačlenný tým MY DVA měl možnost se veletrhu zúčastnit a jeho návštěva byla pro nás velmi inspirativní. Úroveň veletrhu je srovnatelná s ostatními evropskými veletrhy a některé společnosti mu přikládají dokonce větší význam než samotnému Saloni v Miláně. To potvrdili expozice mnoha světově známých renomovaných značek, které se i letos zúčastnili této akce.

Jako zkušení vystavovatelé jsme samozřejmě nemohli zůstat pozadu. V hale 10.1 se spousty návštěvníků z celého světa zastavovali u černobílého stánku s velkým logem firmy MY DVA group.  Vystavovali jsme zde naši nejnovější řadu podnoží ROYAL. K vidění byly všechny velikosti a typy. Zákazníky zaujala především nadstandardní kvalita provedení podnoží, kterou umožňuje výroba z hliníku. 

Všechny tři dny strávené na této akci byli plné nových kontaktů, tváří a zkušeností  - ORGATEC 2016 opravdu velmi vydařil.